CareMedica - čínske vitalné huby hero gradient

Starostlivosť o vlasy

Sada troch produktov v špeciálnej AKCII, len za 520 Kč (bežná cena 870 Kč)!
Objavte silu liečivých húb a bylín ukrytú vo výživnom šampóne, kondicionéri a maske na vlasy. Rad CareMedica je určený pre unavené vlasy bez lesku, na intenzívnu výživu, posilnenie a vyhladenie. Vyživujúci šampón podporuje rast vlasov a zdravie korienkov, kondicionér vlasy hydratuje a dodáva im potrebnú hebkosť a záverečná starostlivosť v podobe masky na vlasy regeneruje vlasy a obnovuje ich silu a lesk.

Všetky zložky našej kozmetiky spĺňajú požiadavky noriem ochrannej známky CPK. Certifikát nájdete tu.

Certifikovaná prírodná kozmetika Certifikovaná prírodná kozmetika Viac o produkte
Vyberte variant
21,90 €
Skladom
22 €
Skladom - objednávky prijaté do 14:00 budú v ten istý deň odoslané.
Naše produkty si môžete objednať aj telefonicky od8.00 do 15.00na čísle+420 739 454 915.   
AKCE_obrázek pro e-shop
AKCE_obrázek pro e-shop
+2fotografie

Výživný šampón

Výživa pre krásne a silné vlasy. Reishi a mullein podporujú rast vlasov a vyživujú vlasy od korienkov. Šampón je vhodný pre všetky typy vlasov, na každodennú starostlivosť, pre ženy aj mužov.

Kondicionér na vlasy

Kondicionér viditeľne hydratuje vlasy a dodáva im hebkosť a lesk. Reishi a mullein podporujú rast vlasov a vyživujú vlasy od korienkov. Kokosový olej aktívne pomáha regenerovať oslabené a poškodené vlasy. Kondicionér je vhodný pre všetky typy vlasov, na každodennú starostlivosť, pre ženy aj mužov.

Maska na vlasy

Intenzívna maska na vlasy viditeľne obnovuje silu a lesk vlasov. Reishi podporuje zdravú pokožku hlavy a má omladzujúce účinky. Ženšen vyživuje vlasy do hĺbky a pomáha ich prirodzenej regenerácii. Arganový olej a bambucké maslo obnovujú vitalitu a hydratáciu vlasov. Maska je vhodná pre všetky typy vlasov, ale najmä pre oslabené vlasy.

O značke CareMedica

Naša cesta

Viac ako 10 rokov skúseností s tradičnou čínskou medicínou a vitálnymi hubami našu rodinnú firmu doviedlo až k záveru: čo pomáha vnútri, môže pomáhať aj navonok. Naše poznatky sme sa rozhodli využiť na vytvorenie takej kozmetiky, ktorá snúbi jednoduchosť, čistotu zloženia a kvalitu s účinkami extraktov z vitálnych húb a byliniek tradičnej čínskej medicíny. Naša filozofia je jednoduchá, rovnako ako vízie účinnej prírodnej kozmetiky CareMedica. Správame sa pekne nielen k sebe navzájom, ale aj k prírode. Preto pri výrobe kozmetických prípravkov využívame len také suroviny, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Tak vznikla česká prírodná kozmetika CareMedica. Z najkvalitnejších bylín, vitálnych húb a prírodných ingrediencií. Z viery v to, čo robíme, z lásky k tomu, čomu veríme. V prírodu.

Polické skály

Návrat k prírode

Veríme v návrat k múdrej prírode a k tradičnej východnej medicíne. Veríme v čistotu a jednoduchosť. Veríme v kvalitu a šetrnú starostlivosť. Preto nám tak záleží na pôvode použitých surovín, na spôsobe výroby a jej bezpečnosti. Chceme, aby si vaša pokožka kozmetiku CareMedica zamilovala.

 
Značka CareMedica pochádza z kraja Polických stien

Značka CareMedica pochádza z kraja Polických stien

Myšlienka značky CareMedica sa zrodila v srdci prírody - v kraji Polických stien. Po viac ako 10 rokoch skúseností s vitálnymi hubami a tradičnými bylinkami sa naša rodinná firma rozhodla preniesť čaro týchto prírodných ingrediencií aj do starostlivosti o telo a pokožku.

Značka CareMedica sa pýši certifikátom CPK

Značka CareMedica sa pýši certifikátom CPK

CPK je český certifikát prírodnej kozmetiky a označuje produkty, ktoré obsahujú iba tie najkvalitnejšie rastlinné suroviny získané šetrným spôsobom s ohľadom na životné prostredie. Výrobky neobsahujú parafín, vazelínu, silikón, ropné deriváty, geneticky modifikované suroviny, chemické UV filtre, syntetické farbivá, škodlivé látky a látky živočíšneho pôvodu, ktorých získanie zahŕňa porážku zvieraťa. Podmienkou certifikácie je podiel prírodných surovín minimálne 85 %.

Značka CareMedica vychádza z bylinnej tradície

Značka CareMedica vychádza z bylinnej tradície

Receptúry jednotlivých produktov vychádzajú z tradície čínskej medicíny, ktorá ľuďom pomáha už viac ako 4 000 rokov. Kombinujú silu vitálnych húb a ázijských bylín s ďalšími aktívnymi zložkami prírodného pôvodu.

Značka CareMedica obsahuje 99,32 % zložiek prírodného pôvodu

Značka CareMedica obsahuje 99,32 % zložiek prírodného pôvodu

V jednoduchosti je krása. A to doslova. Každý z produktov obsahuje len niekoľko účinných látok, ktoré svojou silou a svojimi jedinečnými účinkami efektívne podporujú prirodzenú krásu.

Značka CareMedica je ohľaduplná k prírode

Značka CareMedica je ohľaduplná k prírode

Produkty ani jednotlivé ingrediencie nie sú testované na zvieratách.

Značka CareMedica je dermatologicky testovaná

Značka CareMedica je dermatologicky testovaná

Z lásky k planéte a z úcty k prírode používame výhradne suroviny šetrné k životnému prostrediu.

Značka CareMedica sa vyznačuje unikátnymi receptami

Značka CareMedica sa vyznačuje unikátnymi receptami

Pri tvorbe každého receptu kombinujeme ako znalosti modernej dermatológie, tak múdrosť východnej medicíny.

Kde môžete kúpiť naše výrobky

Rozsiahla sieť distribútorov po celej ČR

Jednoducho si vyhľadajte najbližšieho predajcu, distribútora, alebo lekáreň s našimi produktmi.

Zobraziť najbližších distribútorov