CareMedica - čínske vitalné huby hero gradient

Sada 2 špeciálnych prípravkov na starostlivosť o vrásky a očné okolie

Sada dvoch produktov v špeciálnej AKCII, len za 1 120 Kč (bežná cena 1 880 Kč)!

Objavte silu vitálných húb a bylín ukrytú v očnom kréme a sére proti vráskam!

Produkty CareMedica viditeľne pôsobia proti známkam starnutia, omladzujú a vyhladzujú pokožku. Sérum proti vráskam zvyšuje pružnosť, elasticitu a pevnosť pokožky. Bojuje proti voľným radikálom a dodáva mladistvý vzhľad. Očný krém viditeľne rozjasňuje citlivé očné partie a redukuje výskyt vrások.

Veškeré složky naší kosmetiky splňují požadavky standardů ochranné známky CPK. Certifikát naleznete zde.

Certifikovaná prírodná kozmetika Certifikovaná prírodná kozmetika Viac o produkte
Vyberte variant
47,00 €
Skladom
47 €
Skladom - objednávky prijaté do 14:00 budú v ten istý deň odoslané.
Naše produkty si môžete objednať aj telefonicky od8.00 do 15.00na čísle+420 739 454 915.   
web_detail prukduktu
web_detail prukduktu
+2fotografie

Sérum na vrásky

Huby reishi a shiitake obsiahnuté v sére viditeľne pôsobia proti známkam starnutia. Výťažok z valeriány lekárskej pôsobí proti voľným radikálom a dodáva mladistvý vzhľad. Zvyšuje elasticitu, pružnosť a pevnosť pokožky. Výrazne zlepšuje jej textúru, rozjasňuje ju a znižuje výskyt jemných vrások. Už po 4 týždňoch by vaša pleť mala vyzerať zdravšie. Sérum sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film.

Očný krém

Pokožka okolo očí je jednou z najcitlivejších a najtenších na našom tele, takže známky starnutia sú tu viditeľné ako prvé. Regeneračný očný krém okamžite hydratuje, rozjasňuje a vyhladzuje pleť. Pri pravidelnom používaní znižuje výskyt jemných vrások, tmavých kruhov a opuchov. Ľahká a jemná krémová textúra krému sa veľmi rýchlo vstrebáva. Huba reishi podporuje zdravú pokožku a má omladzujúce účinky. Jojobový olej reguluje množstvo kožného mazu, ktorého má pokožka okolo očí nedostatok. Má regeneračné účinky a je vhodný pre citlivú pleť. Udržuje vysokú elasticitu pokožky a eliminuje výskyt vrások. Výťažok z morských rias znižuje výskyt vrások a zelené riasy vyhladzujú už viditeľné vrásky.

O značke CareMedica

Naša cesta

Viac ako 10 rokov skúseností s tradičnou čínskou medicínou a vitálnymi hubami našu rodinnú firmu doviedlo až k záveru: čo pomáha vnútri, môže pomáhať aj navonok. Naše poznatky sme sa rozhodli využiť na vytvorenie takej kozmetiky, ktorá snúbi jednoduchosť, čistotu zloženia a kvalitu s účinkami extraktov z vitálnych húb a byliniek tradičnej čínskej medicíny. Naša filozofia je jednoduchá, rovnako ako vízie účinnej prírodnej kozmetiky CareMedica. Správame sa pekne nielen k sebe navzájom, ale aj k prírode. Preto pri výrobe kozmetických prípravkov využívame len také suroviny, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Tak vznikla česká prírodná kozmetika CareMedica. Z najkvalitnejších bylín, vitálnych húb a prírodných ingrediencií. Z viery v to, čo robíme, z lásky k tomu, čomu veríme. V prírodu.

Polické skály

Návrat k prírode

Veríme v návrat k múdrej prírode a k tradičnej východnej medicíne. Veríme v čistotu a jednoduchosť. Veríme v kvalitu a šetrnú starostlivosť. Preto nám tak záleží na pôvode použitých surovín, na spôsobe výroby a jej bezpečnosti. Chceme, aby si vaša pokožka kozmetiku CareMedica zamilovala.

 
Značka CareMedica pochádza z kraja Polických stien

Značka CareMedica pochádza z kraja Polických stien

Myšlienka značky CareMedica sa zrodila v srdci prírody - v kraji Polických stien. Po viac ako 10 rokoch skúseností s vitálnymi hubami a tradičnými bylinkami sa naša rodinná firma rozhodla preniesť čaro týchto prírodných ingrediencií aj do starostlivosti o telo a pokožku.

Značka CareMedica sa pýši certifikátom CPK

Značka CareMedica sa pýši certifikátom CPK

CPK je český certifikát prírodnej kozmetiky a označuje produkty, ktoré obsahujú iba tie najkvalitnejšie rastlinné suroviny získané šetrným spôsobom s ohľadom na životné prostredie. Výrobky neobsahujú parafín, vazelínu, silikón, ropné deriváty, geneticky modifikované suroviny, chemické UV filtre, syntetické farbivá, škodlivé látky a látky živočíšneho pôvodu, ktorých získanie zahŕňa porážku zvieraťa. Podmienkou certifikácie je podiel prírodných surovín minimálne 85 %.

Značka CareMedica vychádza z bylinnej tradície

Značka CareMedica vychádza z bylinnej tradície

Receptúry jednotlivých produktov vychádzajú z tradície čínskej medicíny, ktorá ľuďom pomáha už viac ako 4 000 rokov. Kombinujú silu vitálnych húb a ázijských bylín s ďalšími aktívnymi zložkami prírodného pôvodu.

Značka CareMedica obsahuje 99,32 % zložiek prírodného pôvodu

Značka CareMedica obsahuje 99,32 % zložiek prírodného pôvodu

V jednoduchosti je krása. A to doslova. Každý z produktov obsahuje len niekoľko účinných látok, ktoré svojou silou a svojimi jedinečnými účinkami efektívne podporujú prirodzenú krásu.

Značka CareMedica je ohľaduplná k prírode

Značka CareMedica je ohľaduplná k prírode

Produkty ani jednotlivé ingrediencie nie sú testované na zvieratách.

Značka CareMedica je dermatologicky testovaná

Značka CareMedica je dermatologicky testovaná

Z lásky k planéte a z úcty k prírode používame výhradne suroviny šetrné k životnému prostrediu.

Značka CareMedica sa vyznačuje unikátnymi receptami

Značka CareMedica sa vyznačuje unikátnymi receptami

Pri tvorbe každého receptu kombinujeme ako znalosti modernej dermatológie, tak múdrosť východnej medicíny.

Kde môžete kúpiť naše výrobky

Rozsiahla sieť distribútorov po celej ČR

Jednoducho si vyhľadajte najbližšieho predajcu, distribútora, alebo lekáreň s našimi produktmi.

Zobraziť najbližších distribútorov