CareMedica - čínske vitalné huby hero gradient

Podporujeme

 

Zuzana Baudyšová - Nadácia Naše dieťa

Zuzana Baudyšová

Mám Veľkú radosť, že medzi priaznivcami aj sponzormi Nadácie Naše dieťa je aj spoločnosť MycoMedica. MycoMedica má svoju rozrastajúcu sa klientelu, ktorá myslí aj na choré deti a pomáha zakúpiť to, čo bez sponzorskej priazne, by mamičky samoživiteľky a sociálne slabé rodiny, ťažko zvládli. Ďakujem pánovi Martinovi Schirlovi a aj obchodným partnerom MycoMedica, ktorí Nadáciu Naše dieťa spoločne podporujú, za priazeň a finančnú pomoc.

Pevné zdravie, harmóniu a radosť zo života praje všetkým

Zuzana Baudyšová
Riaditeľka nadácie naše dieťa

 

Petra Soukupová PSO - Police Symphony Orchestra

Police Symphony Orchestra

S firmou MycoMedica, konkrétne s pánom Martinom Schirlom, sme sa prvýkrát zoznámili na našom benefičnom večeri v roku 2016. Pán Martin Schirlo vtedy bol za svojím fotoaparátom, aby náš večer zdokumentoval. Na jeseň toho istého roku nás firma MycoMedica podporila, a to nemalou čiastkou v rámci kampane Potrebujeme INÉ nástroje na portále HitHit, aby sme sa my ako orchester dokázali postaviť na vlastné nohy zaobstaraním svojich vlastných nástrojov. Odvtedy spoločne spolupracujeme a sme za to vďační!

Viete, takých firiem a ľudí ako je pán Martin Schirlo, veľa na svete nie je... Ľudí, ktorí by sa toľko rozdávali pre druhých nielen finančne, ale aj ľudsky. Sme radi, že aspoň krátkym textom môžeme pánovi Martinovi Schirlovi a celej firme MycoMedica poďakovať a povedať: Vážime si Vás!

Za Police Symphony Orchestra
Petra Soukupová

Kde môžete kúpiť naše výrobky

Rozsiahla sieť distribútorov po celej ČR

Jednoducho si vyhľadajte najbližšieho predajcu, distribútora, alebo lekáreň s našimi produktmi.

Zobraziť najbližších distribútorov